POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest29.03.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: bez pretensji do Sławka

18.05.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Nie mamy pretensji do Sławka, tym bardziej, że w wielu meczach nam pomógł - mówił trener Chrobrego Ireneusz Mamrot o sytuacji bramkowej, przy której zawiniłł głogowski golkiper.

- Źle się ten mecz dla nas ułożył. Pierwsza połowa i dwie kontuzje obrońców (Damyanova, potem Bukraby - dop. aut.) sprawiły, że ograniczyło to nam pole manewru w kwestii zmian ofensywnych, doszły do tego problemy zdrowotne Tomka Kowalczuka. Uważam, że mimo porażki ten mecz stał na wyższym poziomie niż nasze poprzednie spotkanie. Do tej 40. minuty wyglądaliśmy naprawdę dobrze, był słupek, były inne sytuacje… Choć Chojniczanka też miała swoje okazje. Nie mam pretensji do chłopaków o zaangażowanie.

- Sławkowi przytrafił się błąd, ale ani ja, ani zawodnicy nie mamy uwag. W drugiej połowie chcieliśmy zagrać dla niego, przecież w wielu meczach to on nam pomógł. Takie rzeczy się w piłce zdarzają. Wtedy jednak to gospodarze wykorzystywali fakt, że się otworzyliśmy, kontrowali nas. Sławek wybronił wówczas groźne sytuacje.

- W poprzednim sezonie też mieliśmy podobną serię meczów bez porażki. Także została przerwana, ale w kolejnych spotkaniach podnieśliśmy się. Za tydzień pojedziemy więc do Bytowa zagrać o trzy punkty.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#