POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Konwiński: podarowaliśmy trzecią bramkę

01.06.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Nam szczęście sprzyjało w poprzednich spotkaniach. Tym razem uśmiechnęło się do Chrobrego - komentował trener MKS-u Kluczbork Andrzej Konwiński.

- Jesienią trener Mamrot gratulował mi, teraz ja jemu. Choć odczuwam spory niedosyt. Uważam, że nie byliśmy słabszym zespołem. Po prostu zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Mieliśmy przecież kilka sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie, których nie wykorzystaliśmy. Spodziewaliśmy się szturmu Chrobrego po gwizdku rozpoczynającym drugą część i tak się stało. Tym bardziej żal zmarnowanych szans. Do tego trzecią bramkę dla Chrobrego właściwie sami podarowaliśmy. Trudno powiedzieć co się wydarzyło w sytuacji, w której nasz zawodnik idealnie obsłużył podaniem strzelca. Takie błędy jednak się zdarzają.

- W wielu meczach graliśmy ciekawie, szczególnie z tyłu, a tu nagle strata dwóch bramek - kontynuował, choć oczywiście chodziło o stratę trzech goli, co sprostował Ireneusz Mamrot. - Trzech? Przepraszam. Może nie liczę tej, którą prawie sami sobie strzeliliśmy (śmiech).

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#