POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Bliski wyjazd rezerw

09.06.2013 Autor: ŁJ Źródło: własneW pobliskich Grębocicach z miejscową Spartą zagra dziś drugi Chrobry. Mecz 28 kolejki klasy okręgowej rozpocznie się o godz. 17.00, a głogowianie jadą tam po zwycięstwo. - Spory kawał czasu byliśmy liderem ligi, więc teraz wypadałoby zakończyć sezon na trzecim a nie, przykładowo, szóstym miejscu - powiedział trener rezerw Tomasz Ficner. Pomarańczowo-czarni są w tym momencie na 4 pozycji, ale mają sporą szansę wskoczyć właśnie na trzecią. Pierwsza dwójka wydaje się być już poza zasięgiem.

Sparta jest 10 w tabeli i ma o 14 punktów mniej. Chrobry II póki co jednak nie musi oglądać się za siebie, bo utrzymuje dość bezpieczną przewagę. Ta nad miejscem niżej wynosi 4 punkty, a dodatkowo głogowianie mają o jedno spotkanie więcej do rozegrania. Pojedynek w Grębocicach będzie zresztą jednym z czterech ostatnich w tym sezonie.
 
 
Dla kontrastu: ostatni mecz ze Spartą toczył się w takich warunkach, jakże innych od tych z dzisiejszego dnia. Wtedy, w Głogowie, Chrobry II wygrał 4:3

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#