Dzisiaj jest15.11.2019

GKS-Chrobry 1:2

10.07.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne

W drugim meczu sparingowym piłkarze Chrobrego Głogów pokonali pierwszoligowy GKS Katowice 2:1. Pomarańczowo-czarni do przerwy przegrywali 0:1, ale po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Adam Samiec i sprawdzany Daniel Ciechański z Polonii Warszawa. Poza nim testowani byli jeszcze Radosław Sylwestrzak i Paweł Boczarski z Foto-Higieny Gać oraz będący już wcześniej Sebastian Zakrzewski (Polonia Warszawa). Katowiczanie mogli jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale na 10 minut przed końcem Mariusz Rzepecki miał spory udział przy obronie rzutu karnego (po jego interwencji piłka odbiła się jeszcze od słupka).

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2 (1:0)
1:0
Gancarczyk 20
1:1 Samiec 53
1:2 Ciechański 59
w 80 minucie Grzegorz Fonfara nie wykorzystał rzutu karnego (obrona Rzepeckiego)

Chrobry (I połowa): Janicki - Ilków-Gołąb, Michalec, Sylwestrzak, Samiec, Machaj, Boczarski (Kowalczuk), Ulatowski, Sędziak, Michalski, Szczepaniak.
Chrobry (II połowa): Rzepecki - Ilków-Gołąb (70 Zakrzewski), Michalec (65 Sylwestrzak), Niewieściuk, Samiec, Kuczer (75 Ałdaś), Hałambiec, Kowalczuk (65 Bednarski), Janeczko, Szczepaniak (60 Boczarski), Ciechański.