POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sędziak: ręce ku niebu

26.08.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, ale przyznam, że w końcówce rozkładaliśmy ręce ku niebu, gdy zawodnik Ostrovii zmarnował tak znakomitą sytuację - mówił po zwycięstwie w Ostrowie pomocnik Chrobrego Damian Sędziak.

W momencie tej okazji po stronie gospodarzy, było tylko 0:1. Gdyby Damian Czech trafił, mogło skończyć się różnie.
- Z drugiej strony my też stwarzaliśmy groźne sytuacje i też nie potrafiliśmy wszystkich wykorzystać - dodał Sędziak, który asystował przy pierwszym golu. W tym sezonie to w jego wykonaniu pierwsze podanie otwierające drogę do bramki. Brylował w poprzednim, gdy miał ich na koncie aż 9. - Czy liczę? Nie. Miło, jak ktoś zauważy i gdzieś o tym napisze, ale nie to jest najważniejsze - dodał.

Gdy przed ponad rokiem piłkarze Chrobrego stawali przed szansą może nie objęcia, ale zrównania się ilością punktów z liderem, nie sprostali zadaniu. Wiedząc, że punkty stracił GKS Tychy, sami na drugi dzień to zrobili, na własnym stadionie nieoczekiwanie remisując z Bałtykiem Gdynia. Teraz, w podobnej sytuacji, rozegrali to zdecydowanie pewniej.
- Każdy z nas śledzi terminarz, tabelę… Wiedzieliśmy, że wygrana w Ostrowie zapewni lidera i tak naprawdę nie da się od tego wyłączyć. Byliśmy jednak też świadomi tego, że to już piąty mecz, że każdy jest inny, że niekiedy pojawia się zmęczenie, że nie wiemy, jakie jest boisko w Ostrowie, więc mogło być różnie. Mobilizowaliśmy się jednak jeszcze bardziej i udało się - komentował Sędziak.

Obecnie Chrobry ma za sobą trzy zwycięstwa z rzędu, w lidze jeszcze ani razu nie przegrał i tylko w jednym spotkaniu stracił gola. Druga sprawa, że każda seria ma kiedyś swój finał…
- Mogę powiedzieć tylko tyle: mam nadzieję, że nasza potrwa jak najdłużej - zakończył.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#