POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sędziak: fajnie grać dla takiej publiki

31.08.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Bramka otwierająca wynika spotkania i trzy asysty - to wczorajszy dorobek Damiana Sędziaka. Chrobry miał wczoraj wiele pociechy z tego zawodnika, ale on niewiele mówił o sobie. - Fajnie móc grać dla takiej publiczności i na takiej murawie - tak wypowiadał się sam Sędziak.

- Tak w ogóle to przyjemnie wypowiadać się po takim meczu, który fajnie się dla nas ułożył, z dwiema szybko strzelonymi bramkami - kontynuował. - Dobrze jednak, że w okresie po pierwszych dwudziestu minutach, kiedy nasza gra podupadła, nie straciliśmy gola. W szatni musieliśmy się więc mobilizować na drugą połowę. Udało się.

Po wygranej z Odrą Opole, Chrobry już wie, że do kolejnego meczu, z Wartą w Poznaniu, przystąpi jako lider drugiej ligi. Nie zmienią tego wyniki kolejki, która dopiero co się zaczęła. Pomarańczowo-czarni pewnie więc utrzymują się na czele, ale po meczu pytano o inną pewność. Tę boiskową, bo tak odważnie grającego Chrobrego, jak komentują sami kibice i dziennikarze, nie widziano długo. Może nawet bardzo długo.
- Już poprzednia runda wiosenna była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Później sparingi, przygotowania… Czujemy więc, że jesteśmy mocniejsi od rywala i do własnej siły przekonujemy się z każdym kolejnym meczem - odparł Sędziak.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#