POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Niepewny występ Sędziaka

03.10.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Damian Sędziak nie bierze udziału w treningach poprzedzających mecz z Jarotą Jarocin. Jeśli jednak wróci do zajęć w piątek, a jest takie prawdopodobieństwo, ma szansę na występ w kolejnym meczu Chrobrego.

Kłopoty zdrowotne Sędziaka, choć nie są aż tak poważne, zaczęły się jeszcze przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Już w poprzednim tygodniu nie wziął udziału w kilku jednostkach treningowych, ale ostatecznie w spotkaniu zagrał. Zabrakło jednak bramek, a prawa strona, która wielokrotnie na nie pracowała, już nie chodziła tak, jak wcześniej. - Wiadomo, że dyspozycja piłkarza, który nie trenuje przez dwa, trzy dni, zawsze będzie gorsza - mówił trener Ireneusz Mamrot.

Podobnie jest teraz. Jeden z najbardziej wyróżniających się piłkarzy Chrobrego (1 bramka i 6 asyst) jak na razie jedyne, co może, to korzystać z odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz ćwiczyć górne partie ciała w siłowni.

Czwartek to dla zespołu jedyny w tym tygodniu dzień wolny. Do pracy wróci w piątek, możliwe że z Sędziakiem. Może więc dojść do sytuacji, że zawodnik znów na ostatnią chwilę wskoczy do składu. Szansę na to ma na pewno Łukasz Kuczer, który po kontuzji rozpoczął treningi na pełnych obciążeniach.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#