POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pierwszy taki wyjazd w historii

16.10.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Początkowo była mowa o Polkowicach, ale to dopiero w przyszłym roku. Ostatecznie grupa niepełnosprawnych kibiców Chrobrego Głogów tyle nie wytrzyma. Już w najbliższą sobotę pojawi się w… Kaliszu, by osobiście wesprzeć piłkarzy Chrobrego Głogów. To kolejny, po spotkaniu z zawodnikami ChG, etap działalności grupy i chyba pierwsze takie wydarzenie w historii klubu.

Niepełnosprawni fani Chrobrego bardziej formalnie funkcjonują dopiero od lipca, ale robią to z pełnym zaangażowaniem. Można było przekonać się o tym przed kilkunastoma dniami, podczas spotkania z piłkarzami Chrobrego, które przebiegło w świetnej atmosferze. Na tyle, że po kibicowaniu z trybun głogowskiego stadionu i poznaniu osób, którym się kibicuje, przyszedł moment na kolejny krok. Spory, bo kilkusetkilometrowy, więc wymagający zadania sobie wiele trudu. Do Kalisza udadzą się własnym transportem i zasiądą na trybunie głównej, całkiem możliwe że po raz pierwszy z własną flagą.

W Kaliszu nie zabraknie także najbardziej zagorzałych kibiców Chrobrego, którzy na mecz z Calisią organizują przejazd autokarowy. Zapisy do czwartku włącznie w godz. 19.00-21.00 prowadzi sklep Stokrotka. Więcej informacji na kibicowskiej stronie www.chrobry.glogow.pl

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#