POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ficner: karny z kapelusza

02.04.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


- To był karny, ale z kapelusza - powiedział szkoleniowiec juniorów starszych Chrobrego Głogów o sytuacji, która zadecydowała o porażce drużyny w Świdnicy (0:1) w 19 kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów. W tym samym miejscu zupełnie inne humory mieli juniorzy młodsi. - Odbiliśmy sobie porażkę z Zagłębiem - mówił o pogromie 13:0 trener Andrzej Biliński.

Juniorzy starsi przegrali na wyjeździe ze Stalą Świdnica 0:1. O porażce zadecydowała sytuacja z doliczonego czasu gry. Zawodnik Chrobrego, chcąc wybić piłkę z pola karnego, uniósł wyżej nogę. Sędzia od razu wskazał na „wapno”.
- Tej bramki nie powinno być, to karny z kapelusza, fatalny błąd ze strony sędziego, o co mam duże pretensje - mówił trener Tomasz Ficner. - Sam mecz zaczął się od sporej ilości walki. Z upływem czasu zaczęliśmy jednak przeważać i stwarzać sytuacje. Po kilku z nich powinna paść bramka, a o to, że tak się nie stało, mam pretensje już tylko do siebie. Gdy byliśmy pogodzeni z remisem, w ostatnich sekundach sędzia popsuł całe widowisko. Z samego meczu w wykonaniu drużyny jestem zadowolony, bo jakość gry idzie do przodu. Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że limit pecha już wyczerpaliśmy.
O tym, jak sytuacja z doliczonego czasu gry wzburzyła piłkarzy Chrobrego, świadczy ich reakcja. Kacper Belica, Marek Ciurej i Paweł Oborski otrzymali za nią żółte kartki.

Wysoką porażkę z Zagłębiem Lubin (0:11) odbili sobie juniorzy młodsi. Wyżyli się na Stali, pokonując ją 13:0.
- Jechaliśmy z mocnym nastawieniem na wygraną - mówił trener Andrzej Biliński. - Nie tylko ze względu na chęć zmazania plamy za spotkanie z Zagłębiem, ale także mając na uwadze jesienny pojedynek ze Stalą. Wtedy przeważaliśmy, a i tak przegraliśmy. Teraz już w szóstej minucie było 0:1, po czym poszło z górki. Nie powiem, że graliśmy rewelacyjnie, ale lepiej, dużo lepiej niż ostatnio. Brawa dla chłopców za to, że dążyli do zdobycia jak największej ilości bramek.

LDJS: Stal Świdnica - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
Chrobry: Góra - Golec, Ciurej, Gruszecki, Jaworski, Adamczewski, Fidah, Kuczer (70 Oborski), Kozak (60 Maksymczuk), Belica, Kuczer.
Żółte kartki (Chrobry): Belica, Ciurej, Oborski.

LDJM: Stal Świdnica - Chrobry Głogów 0:13
Bramki (Chrobry): Obiała x3, Bednarski x3, Oborski x2, Ciechelski x2, Waluk, Dadej, Łętkowski.
Chrobry: Hubisz (Murdzek R.) - Balcerowski (Kuncewicz), Kuźmin, Zdziechowicz, Murdzek P. (Salwowski), Łętkowski, Obiała (Dadej), Waluk, Ciechelski, Bednarski, Oborski (Guz).
 

Tagi

andrzej bilinski    juniorzy    ldj    stal swidnica    tomasz ficner   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#