POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liderów dwóch

19.11.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobrze dzieje się w zaprzyjaźnionym z Chrobrym Stilonie Gorzów. Cztery zwycięstwa z rzędu, w tym ostatnie z Bielawianką Bielawa, spowodowały, że niebiesko-biali awansowali na pozycję lidera trzeciej ligi. Kibice obu klubów pewnie życzyliby sobie kolejnego wspólnego powodu do świętowania, tym razem z okazji pierwszych miejsc Stilonu i Chrobrego po całej jesieni. Jest blisko. W obu przypadkach wszystko wyjaśni się już podczas najbliższego weekendu.

W Bielawie "Stilonowcy" wygrali 4:2, jednak od początku nie było to takie oczywiste. Jako pierwsi stracili gola i musieli gonić. Dogonili, tym samym wykorzystując potknięcie dotychczasowego lidera. Obecnie są na czele i choć do rozegrania pozostało jeszcze jedno, przełożone z wiosny spotkanie, w Gorzowie ani nie kryją zadowolenia z wyników ani aspiracji na coś więcej. - Teraz droga do tej klasy jest bardzo kręta i wyboista. Będzie bardzo ciężko, ale podejmiemy walkę - powiedział w wywiadzie dla A-Zetka 11/54 szkoleniowiec Stilonu Tomasz Jeż.

Ostatni mecz Stilonu, w Kątach Wrocławskich z Motobi, odbędzie się w sobotę. W ten sam dzień o obronę pozycji lidera zagra Chrobry.

Źródło: stilon.gorzow.pl
Fot. gorzow24.pl

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#