Dzisiaj jest15.12.2018

Zwycięscy trzeci raz z rzędu

22.11.2013 Autor: TK Źródło: własne

W 9 kolejce Futsal Ekstraklasy Euromaster Chrobry Głogów pokonał GKS Tychy 6:3. To trzecie zwycięstwo z rzędu w wykonaniu podopiecznych Tomasza Trznadla.

Mecz z GKS-em Tychy głogowianie rozpoczęli idealnie. Już w drugiej minucie po indywidualnej akcji Tomasza Urbaniaka prowadzili. Chwilę później dwójkowa akcja zakończyła się celnym trafieniem Mateusza Niedźwiedzia. Goście otrząsnęli się po kilku minutach. Po szybko rozegranym stałym fragmencie sam na sam z Michałem Długoszem znalazł się Piotr Myszor i mimo interwencji bramkarza piłka wtoczyła się do bramki. Minutę później z pierwszej piłki w krótki róg uderzył Sławomir Maławy i był remis 2-2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona.

Sześć minut po wznowieniu Tomasz Urbaniak huknął w długi róg i zrobiło się 3-2. W 27. znowu Urbaniak w głównej roli, tym razem jednak zagrał do Łukasza Pieczyńskiego, który na raty trafił do siatki. Zaraz potem było już 5-2. Dawid Biały minął bramkarza, oddał piłkę Dariuszowi Pieczyńskiemu, a ten pokonał golkipera GKS-u. To już setne trafienie Pieczyńskiego na boiskach ekstraklasy futsalu. W 29. minucie Szymon Głód strzelił na 5-3. Wynik w 30. minucie ustalił na 6-3 Grzegorz Nowak, a asystował mu broniący Michał Długosz.

W następny weekend po serii trzech gier u siebie Euromaster ChG zagra już poza Głogowem, w Zduńskiej Woli. Później na rozkładzie jest wyprawa do Szczecina i dopiero 13 grudnia powrót do własnej hali.

EUROMASTER CHROBRY GŁOGÓW - GKS TYCHY 6-3 (2-2)

1-0 Tomasz Urbaniak (2)

2-0 Mateusz Niedźwiedź (3)

2-1 Piotr Myszor (7)

2-2 Sławomir Maławy (8)

3-2 Tomasz Urbaniak (26)

4-2 Łukasz Pieczyński (27)

5-2 Dariusz Pieczyński (28)