POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Dłuższe Mikołajki z Chrobrym

06.12.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Głogów jest miastem św. Mikołaja, stąd widoczna na wieży ratuszowej czerwono-biała czapka. Pojawiła się ona także na naszym herbie, co zwiastuje obchody dłuższe, niż zazwyczaj. Dzieci doczekały się 6 grudnia. Żeby jednak wszystko, co dobre, zaraz się nie skończyło, Chrobry Głogów postanowił wydłużyć świąteczne Mikołajki. Z Chrobrym potrwają one niemal przez cały grudzień.

Samego 6 grudnia urozmaici Młodzieżowa Rada Miasta wespół z Chrobrym. Już z rana w pływalni pojawił się klubowy Tygrys, Mikołaj i ich... Mikołajki. Garść upominków, nie tylko tych słodszych, trafi do najmłodszych napotkanych również na ulicach miasta. Pogoda jest więc im niestraszna.

Kolejne świąteczne wydarzenia rozłożono w czasie. Na 18 grudnia zaplanowano "Mikołajki u Tygryska". To cykl sportowych zabaw dla dzieci z głogowskich przedszkoli. Maluchy, poza rywalizacją w hali, zostaną obdarowane paczkami.

Z kolei 21, 22 i 28 grudnia dojdzie do trzech turniejów im. Dzieci Głogowskich. Były już przeprowadzane w poprzednich latach, teraz wracają w świątecznej formule. W piłkarskich zmaganiach wezmą udział wychowankowie Akademii Piłki Nożnej, kolejno z roczników 2006, 2004 i 2002.

Tagi

dzieci    mikolaj    mikolajki    tygrysek   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#