POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest03.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przegrali w ostatniej minucie

08.12.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


W 10 kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń 04 Szczecin pokonała Euromastera Chrobry Głogów 4:3. Sam wynik wskazuje na trudniejszą przeprawę faworyzowanej, bo trzeciej w tabeli Pogoni. Gospodarze zwyciężyli dzięki bramce w ostatniej minucie.

Długo oddawano cios za cios. Gdy w 2 minucie trafił Mateusz Niedźwiedź, dosłownie sekundy później wyrównali miejscowi. A gdy to oni wyszli na prowadzenie, do stanu 2:2 doprowadził Sebastian Szala. Chrobry jeszcze raz uciekł Pogoni na bramkę, gdy w 23 minucie wstrzelił się Tomasz Urbaniak. I tym razem szczecinianie skutecznie się zrewanżowali. Od tego momentu remisowe 3:3 utrzymywało się przez kilkanaście minut. Decydujący cios zadano już w samej końcówce, w ostatniej, 40 minucie. Rezultat pojedynku ustalił wtedy Marcin Mikołajewicz, któremu - w myśl wcześniejszej walki cios za cios - może nawet by odpowiedziano, gdyby nie okoliczności. Do końca pozostawało kilkadziesiąt sekund, poza tym Chrobry był osłabiony po otrzymanej za dwie żółte czerwonej kartce swojego grającego trenera Tomasza Trznadla.

Euromaster Chrobry spadł na 8 miejsce w tabeli. Kończy się gra na wyjazdach, ale nie rywalizacja z najsilniejszymi ligi. Przed głogowską ekipą domowy pojedynek z wiceliderem, Rekordem Bielsko-Biała. Już teraz zapraszamy do hali - mecz 11 kolejki w piątek 13 listopada o 19.15.


Pogoń 04 Szczecin - Euromaster Chrobry Głogów 4:3 (2:2)
0:1
Niedźwiedź 2
1:1 Maćkiewicz 2
2:1 Jurczak 6
2:2 Szala 10
2:3 Urbaniak 23
3:3 Shamotii
4:3 Mikołajewicz 40

Pogoń: Neagu, Kubrak, Koszmider, Tubacki, Mikołajewcz, Szarowara, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii, Bogucki, Zieliński.

Euromaster Chrobry: Długosz, Łużny P., Trznadel, Pietruszko, Urbaniak, Niedźwiedź, Nowak, Szala, Pieczyński Ł., Pieczyński D., Łużny M., Koryciński, Biały.

Żółte kartki: Pietruszko, Szala, Biały (Euromaster).

Czerwone kartki: Trznadel (Euromaster - za dwie żółte).
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#