POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest11.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sylwestrzak: statystyki nie grają

05.04.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Może statystyki spotkań Chrobrego z MKS-em Kluczbork nie są dla nas korzystne, ale nie one grają. Nie ma czegoś takiego, jak drużyna, która komuś mocno i zawsze nie leży - przed sobotnim meczem w Kluczborku (godz. 16.30) przekonuje zawodnik Chrobrego Głogów Kamil Sylwestrzak.

- Ostatnie mecze rzeczywiście układały się w ten sposób, że wygrywaliśmy przeważnie na wyjazdach, ale ciężko powiedzieć czy lepiej nam się gra poza Głogowem. Wszyscy dookoła o tym mówią, ale, tak szczerze, naprawdę nie jestem przekonany, że to musi być prawda.
Jesienny mecz, ani te przeszłe, na pewno nie będą rzutować na ten sobotni. Może statystyki spotkań Chrobrego z MKS-em Kluczbork nie są dla nas korzystne, ale nie one grają. Nie ma czegoś takiego, jak drużyna, która komuś mocno i zawsze nie leży.
Tabela pokazuje, że przed nami teoretycznie najtrudniejsze z dotychczas rozegranych w rundzie spotkań, ale to nie do końca tak. Liga systematycznie udowadnia, że każdy z pojedynków jest ciężki. Nikt nie chce z niej spaść, a dodatkowo kilka zespołów myśli o awansie. Nigdzie punktów nie dają za darmo, a każdy pojedynek jest w zasadzie taki sam. Walka, walka i jeszcze raz walka. Jedziemy jednak po zwycięstwo.

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#