POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest23.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Tygrysek zorganizował Mikołajki

18.12.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


W hali odbyły się Mikołajki u Tygryska. Do udziału w przedświątecznym rozruchu zaproszono dzieci z dwóch przedszkoli, które znajdują się najbliżej obiektów Chrobrego: "17" i "5". Nic dziwnego, że przy 100-osobowej grupie maluchów było bardzo żywiołowo i spontanicznie. W zasadzie bardziej już się nie da.

Do tej pory Tygrysek wraz z piłkarzami sam wychodził do maluchów, odwiedzając szkoły, przedszkola, świetlice i inne oblegane przez dzieciaki placówki. Tym razem zaprosił do siebie. To pierwsza tego typu inicjatywa w ramach programu "Klub Tygryska" mająca urozmaicić najmłodszym czas, ale też zachęcić do ruchu w Akademii Piłki Nożnej i utożsamiania się z piłkarskim Chrobrym. Jak się jednak okazało, niektórzy wiedzą, o co chodzi. Kilkoro przedszkolaków przybyło na miejsce z pomarańczowo-czarnymi emblematami, zresztą miała je na sobie nawet jedna z opiekunek.

Mikołajki u Tygryska przebiegły przede wszystkim w sportowej atmosferze. Przygotowano kilka stacji-torów przeszkód, które czekały na wszystkich uczestników. Konkurencje poprowadzili trener przygotowania motorycznego Michał Kumor, grający w Chrobrym Daniel Kozak i sam Tygrys. Na koniec przedszkolaków obdarowano klubowymi upominkami i garścią słodyczy. Teraz pozostaje życzyć już tylko wesołych świąt.

Wkrótce materiał ChrobryTV i galeria zdjęć z wydarzenia. Obszerny skrót pojawi się także w magazynie "Pomarańczowo-Czarni" w TV Master.
 
 
 

Tagi

dzieci    mikolajki    mikolajki u tygryska    przedszkole    swieta    tygrysek   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#