Dzisiaj jest24.01.2022

9:1 rezerw! 4 gole Ciechana

18.05.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne

9 - to dzisiejsza liczba Chrobrego II Głogów. Zespół rozgromił Stal Chocianów 9:1 i tym samym odniósł dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Aż cztery z goli padły łupem Daniela Ciechańskiego. Przez moment wydawało się, że nawet pięć, ale napastnik Chrobrego sam uczciwie przyznał, że to było samobójcze trafienie. 9:1 to najwyższe zwycięstwo "dwójki" w całym sezonie.

Już po pierwszych 45 minutach głogowianie mieli wygrany mecz. Najpierw z rzutu karnego, po faulu na Ciechańskim, wstrzelił się Patryk Obiała. Na 2:0 podwyższył lobem "Ciechan", a na 3:0 Maciej Rybak po rozegraniu rzutu pośredniego. Goście zdołali raz pokonać broniącego w tej części Sławomira Janickiego, robiąc to z rzutu karnego, ale zaraz potem podopieczni Jarosława Helwiga odpowiedzieli kolejnymi trafieniami. Było 6:1. Po przerwie strzelecka forma również dopisała, bo padły kolejne cztery gole. Najładniejszego zdobył już w 90 minucie Mykola Bohdanov. Po jego mocnym uderzeniu zza pola karnego piłka wleciała w niemal samo okienko i ozdobiła jednostronne spotkanie.

Chrobry II Głogów - Stal Chocianów 9:1 (6:1)