POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wolny odchodzi. Zastąpi go Siemieniec

12.06.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Będzie zmiana w sztabie szkoleniowym Chrobrego Głogów. Z funkcji drugiego trenera zrezygnował Jakub Wolny, którego zastąpi Adrian Siemieniec.

Można powiedzieć, że Jakub Wolny był u boku Ireneusza Mamrota praktycznie od początku. Do kadry trenerskiej został włączony w czerwcu 2011 roku, zaraz po awansie do drugiej ligi. W tej drugiej lidze spędził całe trzy sezony. Po tym trzecim, zakończonym awansem na zaplecze Ekstraklasy, postanowił zrezygnować z pełnionej funkcji. W klubie jednak pozostanie, ale w innej roli.

Jakuba Wolnego zastąpi Adrian Siemieniec. Młody szkoleniowiec od teraz będzie więc asystentem Ireneusza Mamrota.  Ostatnio w ten sposób wspierał trenerów Rozwoju Katowice, najpierw Mirosława Smyłę, a następnie Dietmara Brehmera. Poza tym samodzielnie prowadził zespół rezerw. Nie da się ominąć jednej związanej z nim ciekawostki. Jako że ma dopiero 22 lata, zwraca tym na siebie uwagę mediów. Zyskał nawet przydomek najmłodszego trenera w Polsce. W związku z tym nietuzinkowym, jak na środowisko, w którym się obraca wiekiem, ale nie tylko, polecamy dwa dłuższe wywiady: jeden przeprowadził niedawno oficjalny serwis Rozwoju, a wcześniej portal Weszło.

Chrobry Głogów pragnie serdecznie podziękować Jakubowi Wolnemu za pracę na rzecz klubu, nie tylko przy pierwszym zespole, ale też wcześniejszą w grupach młodzieżowych. Zaczynał przed laty jako trener najpierw juniorów, a później rocznika 1996. Kończy jako trener, który razem z resztą drużyny wywalczył awans do pierwszej ligi. To zestawienie przeszłości z teraźniejszością najlepiej pokazuje, jaką drogę przebył z klubem. Swoim klubem. Dziękujemy!

Rozmowa z J. Wolnym, także o powodach rozstania, w piątek na chrobry-glogow.pl.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#