POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry w przedszkolu

26.04.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


W czwartek piłkarze Chrobrego Głogów w asyście Tygryska urozmaicili przedpołudnie dzieciom z przedszkola nr 5. Były gry, zabawy i nagrody, ale przede wszystkim mnóstwo uśmiechu. Największą furorę wywołał oczywiście Tygrysek, któremu dzieci wręcz nie pozwalały opuścić przedszkola.

Drużynę reprezentowali Michał Michalec i Kamil Sylwestrzak. Obaj pokazali najmłodszym jak wygląda rozgrzewka, a także kilka sztuczek piłkarskich. Wszystko starannie naśladowały dzieci, a za prowadzenie piłki, żonglerkę czy strzał do bramki z Tygryskiem w środku były nagradzane. Biletami na mecz w Głogowie i klubowymi upominkami. Także za konkurs z wiedzy o klubie. Co ciekawe, małe pociechy na większość pytań odpowiedziały poprawnie. A już jednomyślna i przede wszystkim głośna była deklaracja, że wybiorą się na najbliższe domowe spotkanie Chrobrego z Calisią Kalisz w sobotę 5 maja. Trzymamy za słowo!

Same przedszkolaki też przygotowały się do wizyty Chrobrego. Namalowały ładny, pomarańczowo-czarny obrazek, wręczając go swoim gościom. Raz jeszcze za to serdecznie dziękujemy!

Chrobry w planach ma wizyty w kolejnych przedszkolach, szkołach i innych tego typu miejscach. Jeśli u Ciebie mamy być jako pierwsi, skontaktuj się z naszym działem marketingu, telefonicznie bądź mailowo.
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#