POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest03.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pawlak: nie wiem czy będę spał

16.08.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trener Chojniczanki Mariusz Pawlak po meczu z Chrobrym:

 

- Jestem zadowolony. Po dwóch porażkach wreszcie wygrywamy. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w mało komfortowej sytuacji. Co z tego, że nas chwalono, że gramy w piłkę, skoro byliśmy bez punktu po dwóch meczach? Nie wiem czy to skromne czy nie, ale wydaje mi się, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą. W pierwszej połowie Chrobry stworzył sobie jedną sytuację, którą wybronił Misztal. Jeśli chodzi o te stuprocentowe okazje, to tyle. Szkoda, że nie byliśmy w stanie postawić kropki nad „i” i strzelić trzeciej bramki.


- W drugiej połowie z premedytacją wpuściłem środkowego trzeciego obrońcę. Po to, aby Chrobry wrzucał długie piłki. Oczywiście, to ryzykowne. Jednak w sytuacji, w której w środku pola nie mogliśmy przetrzymać piłki, spowodowało taką decyzję. Być może w końcówce nie podobało się to kibicom, jednak liczy się efekt końcowy. Wygrywamy, i tyle.


- Znów tracimy bramkę po swoim stałym fragmencie gry. Nie wiem czy dziś będę spał, bo trzeba myśleć, kogo ustawić. Może brońmy się w dziesięciu? Nie wybijajmy rzutów rożnych, wolnych, bo to na dziś największe zagrożenie Chojniczanki. Mam nadzieję, że teraz coś mądrego wymyślę.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#