Dzisiaj jest05.04.2020

Rezerwy na czele

31.08.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne

Trzecie zwycięstwo w trzecim kolejnym meczu odniosły rezerwy Chrobrego Głogów. Dzięki temu są na czele klasy okręgowej. W sobotę zawodnicy "dwójki" pokonali na wyjeździe Spartę Grębocice 4:1, dwie bramki zdobywając już po tym, jak rywalizowali w dziesięciu.

W pierwszej połowie trafili Maciej Rybak i Bartosz Oruba. W drugiej odpowiedzieli gospodarze i tak naprawdę mogło być różnie. W końcówce w bardzo krótkim odstępie czasu dwie żółte kartki otrzymał Michał Bednarski, więc od 83 minuty głogowianie musieli radzić sobie w dziesięciu. Poradzili bardzo dobrze, bo podwyższył ponownie Oruba, a wynik spotkania lobem ustalił Rafał Figiel, który wcześniej zaliczył też dwie asysty.

Przed Chrobrym II intensywniejszy okres. W środę w Białołęce mecz okręgowego Pucharu Polski (pojedynek z Gwardią o 18.00), a w niedzielę powrót na własny teren - o 11.00 spotkanie ze Stalą Chocianów.

Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów 1:4 (0:2)