POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Strzelecki popis trampkarzy

16.09.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


W poniedziałkowym meczu Klasy Okręgowej Trampkarzy Chrobry Głogów wygrał na wyjeździe z Konfeksem Legnica aż 10:2. Już do przerwy głogowianie demolowali prowadząc 6:0, a pierwsza z bramek, autorstwa Mateusza Maruta, padła w 30 sekundzie. Ten sam zawodnik zdobył zresztą kolejne trzy gole. Dwa trafienia zaliczył debiutujący przedstawiciel młodszej grupy Kacper Kruczek, strzelali też Patryk Filipiak, Szymon Majka, Damian Starościak i Alan Wojtaszek.

- Gra ułożyła się dla nas znakomicie - sumował występ swoich podopiecznych trener Waldemar Mach. - Po rozpoczęciu gry przez gospodarzy, ruszyliśmy z wysokim pressingiem czego efektem było szybkie odebranie piłki i zdobycie gola już w pierwszej akcji. Właściwie każda akcja kończyła się gbramką. W drugiej połowie dałem pograć wszystkim i od razu spadło tempo gry, jakie narzuciliśmy w pierwszej części. Można jednak pochwalić chłopców za wypracowane akcje, które ćwiczyliśmy na ostatnich treningach. Poza tym nie często strzela się 10 bramek, tym bardziej w Legnicy. Można powiedzieć, że urządziliśmy sobie taki trening strzelecki przed derbowym pojedynkiem z Zagłębiem Lubin w środę. Warto dodać, że zadebiutował kolejny młodszy zawodnik. Kacper Kruczek zdobył dwa gole i ogólnie zaprezentował się naprawdę dobrze.

OT: Konfeks Legnica - Chrobry Głogów 2:10 (0:6)
Bramki (Chrobry):
Marut x4, Kruczek x2, Filipiak, Majka, Starościak, Wojtaszek.
Chrobry: Mazan (36 Matejczuk), Petrus, Filipiak, Bielecki, Ślusarz (36 Starościak), Dziarmaga, Ćwik (36 Nietopiel), Chrupcała, Wojtaszek (36 Lech), Marut (36 Kuzio), Kruczek (36 Majkowski).

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#