POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trampkarze pokonali Zagłębie (fot)

17.09.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po derbach w I lidze zapowiedzieli, że dziś wezmą rewanż. Jak mówili, tak zrobili. Trampkarze młodsi występujący w Klasie Okręgowej Trampkarzy pokonali dziś Zagłębie Lubin 3:0 po golach Miłosza Dziarmagi, Filipa Bieleckiego i Mateusz Maruta. Kilka dni wcześniej rozgromili w Legnicy Konfeks 10:2, a jeszcze wcześniej pokonali KS Polkowice 5:3. - Wiedziałem, że na mecz z Zagłębiem nikogo nie trzeba mobilizować - mówił po spotkaniu trener Waldemar Mach.

Trener W. Mach o meczu:
- Obawiałem się tego spotkania, ponieważ tylko 40 godzin minęło od meczu w Legnicy i na regenerację nie mieliśmy zbyt wiele czasu. Po drugie to zdecydowanie mocniejszy rywal. Wiedziałem jednak, że na mecz z Zagłębiem nikogo nie trzeba mobilizować. Każdy wyszedł jak na wojnę. Zaczęliśmy podobnie, jak w Legnicy, wysokim pressingiem. Niestety, jak wspomniałem, rywal był na tyle mocny, że się nie przestraszył i odważnie rozgrywał piłkę na swojej połowie. To trwało jakieś 17 minut. Później doszliśmy do głosu i zaczęliśmy budować nasze akcje rozgrywając piłkę skrzydłami. Po jednej z nich i dośrodkowaniu Miłosz Dziarmaga umieścił piłkę w siatce.

- Po przerwie postawiłem na przyjmowanie ataku pozycyjnego przez gości i wyjście z kontry ze względu na poniedziałkowy mecz. Opłaciło się, bo już w 53 minucie po jednej z naszych kontr Szymon Majka zostaje sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił nasz kapitan - Filip Bielecki. W 63 minucie nadzieję na zmianę wyniku dał gościom sędzia dyktując rzut karny z kapelusza, tyle że szybko rozwiał je Błażej Mazan pewnie broniąc strzał rywala. W ostatnich minutach po desperackich atakach przeciwników wyszliśmy z kontrą i Mateusz Marut w pięknym stylu, podcinką trafił na 3:0.

- Zwycięstwo cieszy, bo Zagłębie to odwieczny rywal. Tak się złożyło, że w ostatnim tygodniu rozegraliśmy 3 mecze derbowe, z KS-em Polkowice, Konfeksem Legnica i teraz z Zagłębiem. Wszystkie wygraliśmy, kolejno 5:3, 10:2 oraz 3:0. Poza tym z Zagłębiem na własnych obiektach jeszcze nigdy jako trener grupy nie przegrałem. Dziękuję więc za walkę.

OT: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 3:0 (1:0)
Bramki (Chrobry):
Miłosz Dziarmaga, Filip Bielecki, Mateusz Marut.
Chrobry: Mazan (63 Matejczuk) - Petrus, Filipiak, Bielecki (45 Starościak), Ćwik (30 Flis), Dziarmaga, Chrupcała, Wojtaszek (40 Majkowski ), Ślusarz (40 Kuzio), Marut (40 Lech), Kruczek (40 Nietopiel).
 
 

Tagi

derby    rocznik 2001    trampkarze    zaglebie lubin   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#