Dzisiaj jest26.10.2020

Weekend młodzieży: wyniki

30.04.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne

W Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików cenne trzy punkty z Wrocławia wywieźli trampkarze Chrobrego Głogów, którzy pokonali Śląska 2:0. Młodzicy ulegli na trudnym terenie 0:3. W klasach okręgowych ciekawy przebieg miał pojedynek trampkarzy głogowskiego klubu z Odrą Ścinawa. Podopieczni Grzegorza Nowaka do 53 minuty przegrywali 0:2, by po bramkach Szymona Michałowicza i Dawida Wichera wygrać 3:2.

LDT: Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 0:2
Bramki (Chrobry):
Bandura x2.
Chrobry: Tyżlik - Osuch, Lampa, Małucki, Szymański - Rybak, Delida, Bartkowiak, Żak, Delestowicz - Bandura.
Przemysław Mazan, trener Chrobrego: Dobry piłkarsko mecz, w którym nie zabrakło walki z obu stron. Cały tydzień poświeciliśmy na doskonalenie gry kombinacyjnej i chłopcy w pełni chcieli to zrealizować. Niestety, w rozegraniu przeszkadzała jakość boiska, a w sytuacjach podbramkowych duża chęć rozegrania schematów na pamięć. Druga cześć spotkania była bardzo podobna do pierwszej, do momentu zdobycia bramki. Po trafieniu, na dziesięć minut wdarł się w nasze szeregi chaos, a wtedy gospodarze zmarnowali 100-procentową sytuację. To podziałało na nas mobilizująco, powróciliśmy do wcześniejszej jakości gry, stwarzając okazje i jedną z nich wykorzystując. Podziękowania dla chłopców za ładny pojedynek z silnym przeciwnikiem, na nienajlepszym boisku i w przy wysokiej temperaturze.

LDM: Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 3:0

OT: Chrobry Głogów - Odra Ścinawa 3:2