POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry II pokonał lidera!

03.05.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Sporą niespodziankę sprawiły rezerwy Chrobrego Głogów, które pokonały na wyjeździe lidera - Stal Chocianów 2:1! Cenną wygraną, która przybliżyła zespół do utrzymania się w klasie okręgowej (awans z 16 na 14 miejsce), zapewniły bramki Piotra Niewieściuka (na zdjęciu) i Kamila Piotrowskiego.

- Na przedmeczowej odprawie powiedziałem zawodnikom, żeby zrobili tak, by otwierających kolejny numer Słowa Sportowego kibiców zaskoczył wynik meczu. No i zaskoczy - cieszył się trener Chrobrego II Tomasz Krysiak. - Chłopcy zagrali bardzo konsekwentnie. Choć nastawiliśmy się na kontry, długimi momentami spotkanie było otwarte, a sam jego wynik uważam za sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Swoje sytuacja miała Stal, ale, poza tymi bramkowymi, także my. Na przykład w momencie, gdy na czystą pozycję już w pierwszych minutach wychodził Kacper Belica. Nie zadowalamy się jednak pokonaniem lidera i czekamy na kolejny ważny mecz w niedzielę. Najważniejsze, że z optymizmem.
 
Kolejny mecz Chrobrego II w najbliższą niedzielę w Głogowie. O godz. 11.00 pojedynek z bezpośrednim rywalem o utrzymanie się w lidze - KS-em II Polkowice. 
 
Stal Chocianów - Chrobry II Głogów 1:2 (0:1)
Bramki (Chrobry II): Niewieściuk, Piotrowski.
Chrobry II: Zaremba - Łysowski, Żekazowski, Niewieściuk, Drewnowski, Jurga (80 Ratajewski), Rutkowski (43 Kycej), Piotrowski (75 Szewczyk), Waszkowiak, Kuczer, Belica.
 
 

Tagi

chrobry2    klasa okregowa    rezerwy    stal chocianow   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#