POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rodacy Bohaterom na stadionie

26.11.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków ChG już po raz czwarty bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Rodacy-Bohaterom”. To zbiórka żywności o długoterminowej ważności, która później jako paczki zostanie wręczona polskim kombatantom na Ukrainie, Białorusi i Litwie. W przeszłości akcję mocno wspierali kibice, którzy przychodząc na stadion na mecz Chrobrego zabierali ze sobą takie produkty i zostawiali je w wyznaczonym miejscu. Teraz też jest taka możliwość. Już w piątek o godz. 17.00 kończący rundę mecz z Flotą Świnoujście, przy okazji którego będzie można przystąpić do takiej formy pomocy, ale przede wszystkim pamięci o pozostałych na Kresach Rodakach.

Specjalna strefa, do której można przynosić swoje zbiory, będzie przy kasach stadionu. Zostanie otwarta już na godzinę przed spotkaniem ligowym, czyli o 16.00. Poza meczem, paczki można dostarczyć kontaktując się pod numerem telefonu 690 499 656. Organizatorzy zapewniają, że do końca grudnia przyjadą nawet po jeden produkt z listy. A zbierają następujące produkty:

CUKIER, KONSERWY MIĘSNE LUB RYBNE, RYŻ, KASZA, HERBATA, KAKAO, SŁODKI DROBIAZG (baton), MAKARON, WARZYWA W PUSZCE, OWOCE W PUSZCE, CZEKOLADA, OLEJ DUŻY 1L, CIASTA, CUKIERKI, KAWA SYPANA, KAWA ROZPUSZCZALNA i najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!
 
Fot. Na zdjęciu przedwstęp do akcji przed listopadowym wyjazdem kibiców na derby do Legnicy. 

Tagi

kibice    polska    pomoc    rodacy bohaterom   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#