POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trampkarze lepsi od Zagłębia

07.05.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jak radziły sobie zespoły Akademii Piłki Nożnej w weekend? Szczególnie dobre wieści dotarły z obozu trampkarzy Chrobrego Głogów, którzy wygrali prestiżowy i ważny dla układu w czołówce mecz z Zagłębiem Lubin.

Trampkarze Chrobrego Głogów pokonali Zagłębie Lubin 2:0 i ponownie wskoczyli na 2 miejsce w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy. Z goli cieszyli się Szymon Gil i Eryk Bandura. Sumuje szkoleniowiec zespołu Przemysław Mazan:
- Do spotkania przystępowaliśmy borykając się z dużymi brakami kadrowymi i przede wszystkim ten fakt mocno nas ograniczał. Bez silnych skrzydeł i braku bramkarza założyliśmy sobie grę mocno defensywną, a co się z tym wiąże niezbyt ładną. Pierwsza połowa zdecydowanie na plus, tutaj konsekwentnie realizowaliśmy rozbijanie ataków przeciwnika. Nastawiliśmy się na kontrę i stałe fragmenty gry, z których jeden przyniósł trafienie. W drugiej części nasza postawa nie napawała jednak optymizmem. Mocno w obronie i niestety na tym koniec. Z przodu osamotniony Eryk Bandura dwoił i się i troił, żeby odciążyć formacje defensywne, za co w nagrodę w ostatnich minutach uzyskał swoje kolejne trafienie. Podziękowania dla całego zespołu łącznie z chłopcami, którzy w tej kolejce wspierali nas tylko duchowo.

Bez bramek w meczu Ligi Dolnośląskiej Młodzików. Chrobry-Zagłębie 0:0.

W klasie okręgowej trampkarzy Chrobry zremisował 1:1 z Javorią Jawor, a jedyną dla pomarańczowo-czarnych bramkę zdobył Łukasz Nockowski.
- Ale to był zdecydowanie najlepszy mecz chłopców w sezonie. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, a w innych sytuacjach zabrakło pewności siebie i precyzji pod bramką przeciwnika - mówił trener Chrobrego Grzegorz Nowak.

Domowej porażki w "okręgówce", też z zespołem z Jawora, choć z Kuźnią, doznali młodzicy. Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego przegrali 0:3.
 
 
LDT: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 2:0
Bramki (Chrobry):
Szymon Gil, Eryk Bandura.
Chrobry: Żak - Osuch, Lampa, Małucki, Szymański - Gil (55 Szałapski), Delida, Bartkowiak, Kobiela - Delestowicz - Bandura.

LDM: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 0:0

OT: Chrobry Głogów - Javoria Jawor 1:1
Bramki (Chrobry):
Łukasz Nockowski (k).

OM: Chrobry Głogów - Kuźnia Jawor 0:3

Tagi

akademia pilki noznej    apn    mlodzicy    trampkarze   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#