POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest29.03.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamrot: musimy stanąć na głowie

07.03.2015 Autor: TK / ŁJ Źródło: własne


Po dzisiejszym meczu Chrobry narobił sobie jeszcze więcej kadrowych problemów i m.in. o tym mówił trener Ireneusz Mamrot.

- To mecz, w którym nie brakowało emocji. Może nie było w nim za dużo płynnej gry, natomiast nie zabrakło walki i zaangażowania po obu stronach. Nie wiem czy takiej, że musiało dojść do aż tylu kartek. Wydaje mi się, że zagrania po obu stronach nie były brutalne. To po prostu walka. Mówię tak, bo już do Chojnic przyjechaliśmy z problemami, a przez kartki wypadło nam trzech kolejnych zawodników. Cieszymy się przynajmniej z remisu w takich okolicznościach. Piłka jest przewrotna. W okolicach 70 minuty, czyli od czerwonej kartki dla gospodarzy, wydawało się, że to my jesteśmy w lepszej sytuacji. Tymczasem straciliśmy bramkę w przewadze. Późniejszy paradoks to nasza czerwona kartka i wyrównanie. Musimy się cieszyć. Remis wzmocni nas mentalnie. Dlatego dziękuję chłopakom za grę do końca i zaangażowanie. Tego nie można im odmówić. Co do gry, to myślę, że z każdą kolejką będzie lepiej wyglądała. Takie są te pierwsze mecze.

- Był moment, w którym fajnie graliśmy. Z rytmu wybiła nas kontuzja-stłuczenie Michała. Później Marcel Gąsior wskoczył na dobre tory i znów trochę lepiej to wyglądało. Mieliśmy jednak bardzo małe możliwości zmian. Musimy stanąć na głowie, żeby niezarejestrowani jeszcze zawodnicy byli do mojej dyspozycji. Żeby sytuacja kadrowa była przynajmniej taka, jak dziś.
 
- O stracie bramki już rozmawiałem z Mateuszem. Stracił orientację w ustawieniu, był przekonany, że to będzie niecelne uderzenie. To nie była sytuacja stuprocentowa, zdarzyło się, trudno. Grą na przedpolu nam jednak pomógł i wierzę, że jeszcze nie raz pomoże nam w tej rundzie. Mamy zresztą szczęście do straconych bramek w Chojnicach. Pamiętacie pewnie podanie obrońcy z 60 metrów, po którym piłka przeskoczyła Sławka Janickiego i wpadła do bramki. Dziś może nie aż taka, ale jednak strzał był do obrony. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#