POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry z licencją na nowy sezon

30.05.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wczoraj Komisja ds. Licencji Klubowych przyznała Chrobremu Głogów licencję na występy w pierwszej lidze w sezonie 2015/2016. Klub otrzymał ją bez żadnych nadzorów, co oznacza, że spełnia wymagane kryteria i organizacyjnie jest dobrze przygotowany do kontynuowania gry na zapleczu ekstraklasy.

Było to drugie posiedzenie komisji. Za pierwszym razem licencje otrzymało 5 klubów. Teraz 11, w tym Chrobry. Pozostałym dwóm, tj. wycofanej Flocie Świnoujście i będącemu już pewnym spadku do niższej klasy Widzewowi Łódź, odmówiono przyznania licencji.

Część klubów otrzymało licencję z nadzorami: infrastrukturalnym (7 klubów), finansowym (4) i prawnym (2). Nadzór nie dotyczy jednak Chrobrego.
 
Od nowego sezonu jednym z wymogów jest, aby pierwszoligowe stadiony posiadały sztuczne oświetlenie. Niektóre kluby we wnioskach zawarły inne obiekty. Dolcan Ząbki stadion w Pruszkowie, a GKS Tychy w Gliwicach. Co prawda jeszcze w lipcu zostanie otwarty nowoczesny obiekt w Tychach, ale PZPN nakazuje uwzględnienie na teraz tych, które są już otwarte i spełniają kryteria.
Jupitery zamontowano w Olsztynie (z tego powodu Chrobry ze Stomilem zagrał w Ostródzie) i w Grudziądzu, mają one powstać też na terenach Chojniczanki oraz Bytovii - tam prace trwają.
 
 
źródło: PZPN (laczynaspilka.pl) / 90minut.pl / własne

Tagi

licencja    pzpn   Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#