Dzisiaj jest18.11.2019

120 minut rywala Chrobrego

24.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne

Spore osiągnięcie najbliższego rywala Chrobrego. Chojniczanka Chojnice wygrała dziś z GKS-em Bełchatów 2:1 i awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski. Nigdy wcześniej tak daleko w pucharach nie zaszła. Ważniejszą informacją jest jednak to, że rywale w drodze do Głogowa muszą pokonać ponad 300 kilometrów, a za nimi ponad 120 minut pucharowej rywalizacji w podstawowym składzie. Wygraną Chojniczanka osiągnęła dopiero po dogrywce. Decydująca bramka padła w 115 minucie.

Warto też zaznaczyć, że Chojniczanka w ciągu minionych dwóch tygodni rozegrała cztery mecze. Chrobry – dwa. Pomarańczowo-czarni, celując w zwycięstwo, pewnie będą starali się to wykorzystać.

W tabeli oba zespoły stoją podobnie. Chrobry ma 14 punktów i jest siódmy. Chojniczanka, mając o trzy mniej, zamyka dziesiątkę. Mecz Chrobry – Chojniczanka w niedzielę o godz. 17.00 na stadionie w Głogowie.