POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ulatowski po drugiej stronie

25.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Widok Krzysztofa Ulatowskiego w barwach Chrobrego wcale nie jest tak odległy czasowo. Głogów opuścił blisko rok temu. Najpierw grał w GKS-ie Kobierzyce, a teraz w Polonii Trzebnica, która w sobotę przyjeżdża na Wita Stwosza. O godz. 11.00 na drugiej płycie Polonię podejmą rezerwy Chrobrego.

Polonia to zespół, z którym Chrobry miał na ogół spory problem. Gdy prowadził ją Ireneusz Mamrot, Polonia wygrywała z Chrobrym u siebie i w Głogowie. Pierwszy punkt z drużyną z Trzebnicy miał miejsce dopiero wtedy, gdy Mamrot przeniósł się do Chrobrego. Jeśli ten szczególny niefart potwierdzi się teraz, rezerwy ChG trochę wpadną w tarapaty. Przed 8 kolejką zajmują 14 miejsce i nie mogą pozwolić sobie na punktową stratę.

Polonia jest w tabeli wyżej, ale nie aż tak. Zamyka dziesiątkę i ma tylko punkt więcej. Było gorzej, jednak napędziły ją dwa zwycięstwa z rzędu. Co ciekawe, poza Ulatowskim barwy rywala reprezentuje inny gracz Chrobrego z przeszłości - Rafał Miazgowski. Oraz Sławomir Kołodziej jako grający trener i Kacper Belica. Kołodziej był przy sztabie pierwszej drużyny, a Belica nawet w niej zadebiutował, choć na występie w przegranym 0:3 meczu z Górnikiem Wałbrzych się skończyło. Wspomniany Miazgowski ma na koncie jedną bramkę w Chrobrym, ale oczywiście najwięcej od strony boiskowej dał klubowi doświadczony Ulatowski. Pomarańczowo-czarne barwy opuszczał bez tego wyczekiwanego gola, lecz strzela teraz, dla Polonii (choćby w ostatnim, wygranym 3:0 spotkaniu z Lotnikiem Jeżów Sudecki). Mamy nadzieję, że nie uda mu się tego powtórzyć, bo sytuacja drugiego zespołu jest znana i obecnie nie należy do dobrych. Potrzeba zwycięstwa.
 
Wynik na bieżąco będzie podawany na klubowym Twitterze. Zarejestruj się i śledź tam Chrobrego.
 

Sobota, 26 września

11.00 Chrobry II Głogów - Polonia Trzebnica (IV liga)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    polonia trzebnica    rezerwy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#