POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest24.02.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

DZIŚ O 17.00 CHROBRY-CHOJNICZANKA

27.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Powoli wkraczamy w październik. To miesiąc, w którym Chrobry będzie pokazywany w ogólnopolskiej telewizji najczęściej w swojej historii. Na ten miesiąc zaplanowano cztery transmisje z udziałem zespołu, pewnie na podstawie jednych z najlepszych w lidze wyników. Dzisiejszy mecz z Chojniczanką Chojnice jest odpowiedni, by udowodnić, że się nie pomylono w transmisyjnych celach. Początek o godz. 17.00.

Chojniczanka przyjeżdża do Głogowa po ciężkim, czwartkowym meczu Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów. Wygrała go 2:1 i awansowała do 1/4 PP, co jest jednym z najlepszych osiągnięć klubu, ale to jednak 120 minut gry. Trzy dni przed ligą. Poza tym rywale grali ostatnio częściej niż inni, nie tylko za sprawą pucharów. Wcześniej odrabiali mecz z Bytovią, więc podczas gdy pomarańczowo-czarni w ciągu dwóch tygodni rozegrali dwa spotkania, Chojniczanka aż cztery.

Inna sprawa, że jak do tej pory Chojniczanka za trenera Mariusza Pawlaka znajdowała sposób na Chrobrego. Cztery bezpośrednie starcia to trzy jej zwycięstwa i jeden remis. Trudno jednak tym się kierować, tym bardziej, że nawet rezultaty przeciwnika z tego sezonu niewiele mówią. Z jednej strony nieszczęsna inauguracja oświetlenia na własnym stadionie i... 1:6 z Bytovią Bytów. Z drugiej ostatnie 2:1 w PP (dla odmiany, w lidze też było 2:1, ale już dla GKS-u Bełchatów) i perspektywa dwumeczu z Legią Warszawa. A taka huśtawka nastrojów w odstępie kilku dni. To sugeruje, że tak naprawdę nie wiadomo czego spodziewać się po Chojniczance i nawet z uwagi na jej większe zmęczenie trzeba być ostrożnym.

Za Chrobrym kontrowersyjna porażka po sędziowskich błędach ze Stomilem Olsztyn. Zaraz po niej zespół zapowiedział, że musi odrobić stratę właśnie teraz. - Myślę, że po takim spotkaniu, jak to ze Stomilem, będzie w nas więcej złości. Musimy wygrać - mówił Damian Byrtek. W Olsztynie kadrowo nie był tak dobrze, jak wcześniej. Nie grali Górski, Hudyma, Hałambiec czy Janicki. Jest szansa, że teraz zmieni się to przynajmniej częściowo.

 

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Bilety w kasach stadionowych są w cenie 25 zł. Dużo taniej (bilety od 8 zł) i szybciej można to zrobić w przedsprzedaży, która jeszcze w niedzielę potrwa w godz. 8.00-13.00 w kasach pływalni. Zgodnie z ustawą o bezp. imprez masowych, przed pierwszym zakupem wymagana jest rejestracja w systemie identyfikacji. Wykonuje się ją na miejscu przy pomocy obsługi kas. Proces trwa kilkadziesiąt sekund, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość. Dzieci do 7 roku życia wchodzą za darmo pod opieką osoby dorosłej.  

 

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Chojniczanka 1930 Chojnice
Rok powstania: 1930
Adres: Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice
Kontakt: (52) 397 50 01; sekretariat@mkschojniczanka.pl
Internet: www.mkschojniczanka.pl (oficj.), www.chojniczanka.pl (nieoficj.)
Barwy: żółto-biało-czerwone
Sukcesy:
- 5. miejsce w I lidze - 2014/15
- awans do 1/4 Pucharu Polski - 2015/16
Stadion:
- Stadion Miejski Chojniczanka 1930
- pojemność - 3500 miejsc
- oświetlenie - zainstalowane
- boisko - 100 m x 68 m 
 
Bramkarze: Michał Dumieński (96), Dominik Hładun (95), Damian Podleśny (95), Paweł Skiba (98).
Obrońcy: Marcin Biernat (92), Damian Garbacik (96), Piotr Kieruzel (88), Łukasz Kosakiewicz (90), Tomasz Lisowski (85), Wojciech Lisowski (92), Przemysław Pietruszka (84), Marek Pliszka (97).
Pomocnicy: Radosław Bartoszewicz (83), Przemysław Czerwiński (95), Paul Grischok (86), Rafał Grzelak (82), Rafał Majtyka (98), Jakub Mrozik (93), Bartłomiej Niedziela (85), Maciej Rogalski (80), Paweł Zawistowski (84).
Napastnicy: Jeremiasz Grela (97), Dragan Jelič (86), Tomasz Mikołajczak (87), Andrzej Rybski (85).
Trener: Mariusz Pawlak.
 

 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#