POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pawlak: podtrzymana tradycja

27.09.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Mariusz Pawlak, trener Chojniczanki, po zwycięstwie z Chrobrym:

- Dużo osób, pewnie ja sam, zadawało sobie pytanie jak będziemy wyglądać po 120 minutach w Pucharze Polski. Kilka zmian, których dokonałem, wyszło nam na dobre. Cieszyliśmy się trzy dni temu z awansu do 1/4 finału, ale podkreślałem, że najważniejsza jest liga. A w lidze nie byliśmy w najlepszych humorach, nie wygraliśmy dwóch ostatnich spotkań.

- Cieszę się, że tradycja mojego przyjazdu do Głogowa została podtrzymana. Trzeci pobyt, trzecie zwycięstwo. Wiem, że Irkowi jest przykro. Jego zespół zrobił naprawdę bardzo duży krok w porównaniu do tego, gdy byłem tu rok wcześniej. Bardzo długo analizowaliśmy grę Chrobrego. To zespół bardzo dobrze grający piłką, próbujący grać odważnie i przede wszystkim pod kryciem. Dziś jest tego mało. My też się staramy, uczymy.

- Wynik zawsze jest otwarty. Z mojej perspektywy szkoda niestrzelonego karnego, bo końcówka mogła być spokojniejsza. Najważniejsze jednak są punkty i to, że nie zostaliśmy na dole tabeli, tylko pniemy się w górę. Początek rundy, siedem meczów na wyjeździe i punktów było mało. Wierzę w to, że zaczniemy porządnie punktować w Chojnicach, tak jak to było tradycją.

- Dziękuję drużynie za grę do końca. Chrobry w końcówce miał dwa groźne dośrodkowania i strzały, ale byliśmy w stanie to obronić.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#