POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

LDJ: jak co tydzień

02.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Tak się składa, że ostatnie doniesienia z juniorskich boisk zaczynamy od wyliczanki. Wyliczanki meczów bez porażki. Tym razem też musimy, bo oba zespoły Chrobrego wygrały swoje mecze w lidze. Juniorzy starsi pokonali Śląska Wrocław 4:0, długo rywalizujący w dziesięciu młodsi wygrali z drugim Śląskiem 2:0. Seria pierwszych - 6 spotkań, seria drugich - już 12.

Juniorzy starsi dobrymi występami pną się do góry. Obecnie mają 4 miejsce. Młodsi utrzymują się w czubie, który liczy się w walce o awans do makroregionu. Zaczną się jednak schody. W najbliższy weekend pomarańczowo-czarni zmierzą się z Polonią-Stalą Świdnica (6 miejsce), później ze Śląskiem Wrocław (4). To chyba ich decydujący moment.LDJS: Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
Bramki (Chrobry):
Rybak x2, Dobrakowski, Filipowicz.
Chrobry: Tyźlik - Rak, Lampa, Michałowicz, Małucki - Rybak (85 Kowalski), Dobrakowski, Kobiela, Nawrot (60 Hliwa) - Filipowicz (55 Żak), Serweta (70 Chrostowski).
Żółte kartki (Chrobry): Kobiela, Rybak.
Przemysław Mazan, trener: Kolejny, dobry mecz, w którym nie zabrakło walki, ciekawych akcji, jak również przestojów w naszej grze. Zdecydowanie dwa najlepsze fragmenty w naszym wykonaniu to początkowa i końcowa faza meczu. Przez 20 minut graliśmy dobrą piłkę z nastawieniem na pressing, natomiast od 60 do 90 minuty w sposób właściwy wyprowadzaliśmy kontrataki i wykorzystywaliśmy słabszą dyspozycję fizyczną gości. Środkowa część meczu to zdecydowana walka o każdą piłkę na własnej połowie - dwubramkowa zaliczka pozwoliła nam na cofnięcie zespołu i przyjmowanie ataków gości w swojej strefie obrony. Trzeba przyznać, że w tym czasie Śląsk stworzył kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Postawienie twardych warunków fizycznych w obronie i gra szybkimi zawodnikami na skrzydłach w znaczny stopniu przyczyniła się do zainkasowania kompletu punktów. Najbardziej cieszy kolejne konsekwentne spotkanie całej drużyny i zespołowa praca na uzyskanie korzystnego wyniku.

LDJM: SMS Certus Chrobry Głogów - Śląsk II Wrocław 2:0 (2:0)
Bramki (Chrobry):
Igor Łuszczewki 11, 20.
Chrobry: Pelczar - Skiba, Kierkiewicz, Magdziak, Pleń, Kotyla, Stachurski, Tupiec, Prychod, Łuszczewski, Janicki. Ponadto zagrali: Poźniak, Flis, Susfał,  Dybizbański, Mróz, Żugaj.
Czerwone kartki: Janicki 29 (Chrobry - za drugą żółtą).
Paweł Rząsa, trener: Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Szybko zdobyliśmy prowadzenie, dwoma ładnymi bramkami popisał się dobrze grający w tym dniu Igor Łuszczewski. Kontrolowaliśmy spotkanie, stworzyliśmy w nim jeszcze kilka ciekawych akcji. Niestety od 29 minuty meczu musieliśmy grać w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Maciej Janicki. Po tym wydarzeniu musieliśmy się cofnąć i zagrać z kontrataku, mecz się bardzo zaostrzył, od tej pory dominowała twarda walka o każdy metr boiska. Niemniej jednak utrzymaliśmy prowadzenie do końca. Chłopcy pokazali dużą determinację. Uważam, że zasłużenie wygraliśmy te spotkanie. Na pochwałę zasłużył cały zespół.
 

Tagi

juniorzy    ldj    slask wroclaw   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#