POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest03.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Co w listopadzie?

02.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


Listopad to już ostatni piłkarski weekend tego roku. W ostatni weekend tego miesiąca dobiegnie końca jesienna edycja rozgrywek i choć do tego momentu tylko cztery spotkania, są takie, które działają na wyobraźnię. Poza tym to kluczowy moment dla przyszłości zespołu. - Te cztery spotkania pokażą, na co nas stać. Po nich postawimy przed drużyną cele - powiedział trener Ireneusz Mamrot.

Chodzi przede wszystkim o aktualnie trwającą serię starć z górą tabeli, o której mówiło się, że najlepiej odda możliwości Chrobrego. Póki co drużyna wygrała z Zawiszą Bydgoszcz, Wisłą Płock, nie przegrała z GKS-em Katowice - 7 punktów, bramkowo 4:1, wynik bardzo dobry. Czy będzie świetny, okażę się niebawem, bo przed drużyną jeszcze wyjazdowy pojedynek z drugim w tabeli Zagłębiem Sosnowiec (8 listopada) i siódmą Arką Gdynia (15 listopada). Oba ze sporym akcentem kibicowskim i oba na żywo w Polsacie Sport.

Później, na sam koniec, dwa mecze przeniesione z rundy wiosennej. W sobotę 21 listopada Chrobry podejmie MKS Kluczbork, a 2015 rok zakończy 28 listopada wyjazdem do Pruszkowa, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa Pogoń Siedlce.

Warto też śledzić poczynania juniorów, którzy obecnie są na 3 miejscu w tabeli, tylko punkt za liderem, 2 przed Śląskiem Wrocław. Z tym Śląskiem zagrają w sobotę 14 listopada, jeszcze wcześniej z również będącą w czubie Polonią-Stalą Świdnica. Mogą to być jedne z ważniejszych pojedynków w kontekście awansu do Makroregionalnej Ligi Juniorów (w "szerszej" pod względem obszaru lidze znajdą się dwie najlepszy ekipy LDJM po rundzie jesiennej).

Listopad z Chrobrym:

08.11.2015 (ndz.), G. 12.45: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
15.11.2015 (ndz.), G. 12.45: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
21.11.2015 (sob.), G. 16.00: Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
28.11.2015 (sob.): Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#