POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Najlepszy okres na pomoc innym

25.11.2015 Autor: ŁJ Źródło: własne


W Głogowie przymierzają się do finału Szlachetnej Paczki. Po raz trzeci wsparte zostaną najbardziej potrzebujące rodziny. Na liście obejmującej teren powiatu głogowskiego jest ich 33. W imprezie promującej wydarzenie udział wziął Chrobry w osobie klubowej maskotki.

Do przyłączenia się do akcji, czy to poprzez wolontariat czy w przypadku możliwości - finansowo zakupując określone produkty, zachęcano nietypowo. Przede wszystkim bardzo wesoło, bo w sali technikum odbył się maraton zumby.

Teraz czas na finał. Do akcji może włączyć się każdy. Przykładowo, wystarczy wejść na stronę Szlachetnej Paczki, wybrać konkretną rodzinę i zostać jej darczyńcą przygotowując paczki z najbardziej potrzebującymi produktami.

Cieszymy się, że Chrobry także przydaje w takich inicjatywach i ma w sobie coś, co przyciąga innych. Zawodnicy i kibice sami chętnie od wielu lat pomagają. Przypomnijmy, że równolegle - wraz ze środowiskiem głogowskich rowerzystów i Gminą Miejską - uczestniczymy w akcji z finałem na Mikołajki 6 grudnia. Tego dnia obdarujemy paczkami kilkudziesięciu dzieciaków z wytypowanych rodzin. W paczkach znajdą się głównie słodycze, których sporą ilość zakupili piłkarze ChG, a które przekazaliście nam także Wy podczas ostatniego meczu na stadionie. Dziękujemy za wsparcie!

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#