Dzisiaj jest26.10.2020

Zły początek to dobry koniec

30.05.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne

Wcześniej pisaliśmy o ciekawie zapowiadającym się meczu juniorów starszych Chrobrego z MKS-em Oława, jednak także pojedynek młodszych drużyn dostarczył emocji. Głównie ze względu na swój przebieg. Chrobry zaczynał bowiem od 0:2, by ostatecznie wygrać 5:2. Juniorzy starsi ograli rywali z Oławy 4:1, a dwumecz derbowy w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików zakończył się połowicznym sukcesem.

LDJS: Chrobry Głogów - MKS Oława 4:1 (0:0)
Bramki (Chrobry): Maksymczuk x2, Kozołubski, Belica.
Chrobry: Góra - Golec, Ciurej, Gruszecki, Kuczer, Adamczewski, Kozak, Niewieściuk (73 Fidah), Maksymczuk, Kozołubski (84 Jaworski), Belica (84 Bednarski).
Żółte kartki (Chrobry): Niewieściuk, Belica.

LDJM: Chrobry Głogów - MKS Oława 5:2 (3:2)
Bramki (Chrobry): Obiała x2, Bednarski x2, Waluk.
Chrobry: Hubisz - Balcerowski, Waluk, Falkiewicz, Łętkowski, Obiała, Zdziechowicz, Bednarski, Guz, Samul, Ciechelski. Grali także: Kuncewicz, Murdzek R., Pawłowski, Dragan.
Andrzej Biliński, trener Chrobrego: Zaczęliśmy od 0:2, ale to nie goście stworzyli sobie sytuacje, tylko my im. Na szczęście skończyło się dobrze. Z czasem zaczęliśmy bowiem więcej grać piłką. Wynik mógł być jeszcze bardziej efektowny, lecz zawodnicy nie popisali się skutecznością i lekceważyli sytuacje. Cieszy więc tylko wynik, a nie gra.

LDT: Chrobry Głogów - Miedź Legnica 4:1
Bramki (Chrobry): Bandura x2, Gil, Szałapski.
Chrobry: Tyźlik - Osuch, Lampa, Małucki, Szymański - Gil, Delida, Bartkowiak, Żak - Delestowicz - Bandura. Grali także: Szałapski, Nagi, Rybak.
Przemysław Mazan, trener Chrobrego: Najwięcej zadowolenia można wyciągnąć z samego wyniku spotkania. To zasłużona wygrana, jednak jak zawsze należy spojrzeć krytycznym okiem na całe zawody. Pierwsza połowa należała do tych przyjemniejszych dla oka kibica, było więcej poukładanej gry, lepsze zaangażowanie zawodników. W drugiej przytrafiły się przestoje, trochę chaosu, co zawsze rzutuje na obraz całości. Niemniej jednak gratulacje i podziękowania za kolejny wygrany pojedynek dla całego zespołu.

LDM: Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:3