POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest08.03.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KKN obecny w Bełchatowie, teraz kadra

15.03.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


W Bełchatowie zespół Chrobrego wspierała ponad 100-osobowa grupa kibiców z Głogowa. W niej ponad 20 członków Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Pod względem podróżowania za drużyną ten sezon jest dla grupy bardzo rozwojowy. Pokazują w ten sposób, że sympatia do klubu rozwiązuje wszelkie bariery.

Jesienią KKN zameldował się w Legnicy i w odległym Płocku. W tej rundzie również ma dwa główne cele, które poprzedził tradycyjnym spotkaniem z piłkarzami zanim ci przystąpili do ligi. Pierwszy już za nimi, właśnie Bełchatów. Kolejny to wyprawa na mecz reprezentacji Polski z Serbią w Poznaniu. Obecnie przymierza się właśnie do niego, bo towarzyskie spotkanie już w przyszłym tygodniu. O stałej obecności coraz liczniejszej grupy na stadionie w Głogowie chyba nawet nie musimy wspominać.

W Bełchatowie niepełnosprawni kibice Chrobrego mieli zagwarantowany swój własny sektor, który jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pod tym względem stadion GKS-u mocno wyróżnia się na tle innych w Polsce. Podkreślili to też członkowie KKN-u, którzy jednocześnie byli bardzo wdzięczni za życzliwą postawę ludzi GKS-u Bełchatów.
 
 
Fotorelacja z wyjazdu grupy na jej facebookowym profilu.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#