POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Jakub Wolny: będzie 2:1

12.06.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Ja zawsze jestem niepoprawnym optymistą, dlatego dziś stawiam na 2:1. Oczywiście dla Polski - mówi Jakub Wolny. Co ciekawe, drugi trener Chrobrego Głogów telefon w sprawie meczu odebrał w… Warszawie. Dziś wieczorem zasiądzie na Stadionie Narodowym, z jego trybun przyglądając się pojedynkowi Polaków z Rosjanami.

- Bilet na mecz spadł na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie spodziewałem się go, a zdobyłem dzięki uprzejmości znajomych - informuje Jakub Wolny. - Jest na pewno inaczej, niż miałbym oglądać go przed telewizorem. Wcale nie mniej czy bardziej nerwowo, tylko z zupełnie inną atmosferą. Tu czuć te mistrzostwa. Mija się Hiszpanów, Irlandczyków. Z jednym Irlandczykiem podróżowaliśmy nawet do Warszawy. Bardzo miły facet. A jak to wygląda na ulicach na kilka godzin przed spotkaniem? Na pewno czuć pewien klimat zbliżającej się rywalizacji, ale przede wszystkim na Starym Mieście, gdzie zgromadziła się duża grupa Rosjan.

- Ja zawsze jestem niepoprawnym optymistą. Każda drużyna musi mieć słabszy moment i dziś będzie miała go Rosja. Wierzę w naszą reprezentację, której niektórzy zawodnicy mają przecież mocne pozycje w dobrych klubach. Wierzę w to, że zeszła z nich presja związana z inauguracyjnym występem i pokażą, na co rzeczywiście ich stać. Dlatego stawiam na 2:1.

Tagi

euro    jakub wolny    mistrzostwa europy    polska    reprezentacja   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#