POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest29.03.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

SOB. 19.00: CHOJNICZANKA-CHG

23.04.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


O godz. 19.00 rozpocznie się mecz Chrobrego Głogów w Chojnicach. Pomarańczowo-czarni przystąpią do niego po dwóch pewnych zwycięstwach 3:0. Gospodarze również po 3:0, ale za sprawą walkowera.

Przed tym 3:0 z wycofanym po jesieni Dolcanem Ząbki "Chojna" miała sześć meczów bez zwycięstwa. Po raz ostatni wygrała na finiszu rundy jesiennej. Od tego momentu nie mogła się przełamać, więc drużyną wstrząśnięto rozstając się z trenerem Mariuszem Pawlakiem. Słowo "wstrząśnięto" jest tu na miejscu, bo Chojniczankę prowadził od połowy 2012 roku i osiągnął z nią największe sukcesy, czyli awans na zaplecze ekstraklasy, 5 miejsce na tym poziomie i 1/4 finału Pucharu Polski. Zastąpił go Maciej Bartoszek. Jeśli już należało dokonać tej zmiany, to był to dobry moment w trakcie sezonu. Bartoszek otrzymał dwa tygodnie na poznanie i przygotowanie zespołu oraz trzy punkty, które - całkowicie pomijając, że to walkower - wysunęły Chojniczankę ze strefy spadkowej.

Zmiana trenera często przynosi zamierzony efekt. Wiosną najlepszy przykład dał Dominik Nowak po wejściu, a właściwie po mocnym wjeździe do Wigier Suwałki. W czterech meczach jego nowy zespół zdobył 10 punktów (w tym walkower). Jednak trzeba pamiętać, że nie zawsze tak się dzieje. Przykład na drugą stronę medalu dał natomiast Chrobry, który jesienią wygrał z tyle co objętym przez Mirosława Smyłę Rozwojem Katowice.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#