POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mecz sąsiadów w 4 lidze

21.08.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po wyjazdowej porażce w pierwszej kolejce (1:3 w Chocianowie) czas na drugą serię w czwartej lidze zachodniej i mecz u siebie. Ze względu na odległość i znajome twarze u rywali może on być jednym z ciekawszych jesienią. W niedzielę o godz. 11.00 drugi Chrobry podejmie Spartę Grębocice.

Sparta jest nowym zespołem w czwartoligowej stawce. Już w poprzednim sezonie do awansu poprowadziło ją kilku znanych z występów przy Wita Stwosza zawodników. Przede wszystkim Paweł Żmudziński w roli trenera, ale też Konrad Węglarz, Paweł Gródecki czy grający w Chrobrym najmniej z tego grona, ale jednak, Mariusz Smoliński. Spośród nich, w przeszłości najbardziej powiodło się Żmudzińskiemu, który na zapleczu ekstraklasy spędził trochę czasu w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Górnika Polkowice i teraz wykorzystuje nabyte doświadczenie. Co prawda nie wszyscy pozostali na zmierzającym do przodu okręcie, lecz dołączyli inni. To m.in. Sebastian Szala z trzecioligowym epizodem w ChG. Poza tym ci, którzy do pierwszej kadry nie doszli, jak choćby Wojciech Kubik bądź Michał Ziobroniewicz. 

W tak całkiem znanym składzie Sparta powalczy o drugie ligowe zwycięstwo, bo na starcie zespół "Żmudy" pokonał Granicę Bogatynia 4:1. Rezerwy Chrobrego czekają natomiast na pierwsze punkty.

Wstęp na mecz jest bezpłatny.


Niedziela, 21 sierpnia
11.00 Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice (IV liga zachodnia)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#