Dzisiaj jest20.11.2019

LDJ: na razie jak w transie. 16:0

06.09.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne

Po trzech kolejkach juniorzy starsi Chrobrego jako jeden z dwóch zespołów Ligi Dolnośląskiej Juniorów ma komplet punktów, a jako jedyny zero po stronie straconych goli. Trzy mecze, trzy zwycięstwa i aż 16:0 w bramkach. Po 4:0 i 6:0 teraz przyszła kolej na ponowne 6:0, w Świebodzicach. Głogowianie liderują w swojej lidze i być może to zapowiada bardzo dobry sezon w wykonaniu Chrobrego. Piszemy być może, bo ze sprawiedliwą oceną trzeba poczekać do sobotniej kolejki. Pomarańczowo-czarni podejmą wtedy faworyzowane Zagłębie Lubin.

W ostatni weekend nie poszło jednak juniorom młodszym, którzy przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:10. - Wyniku tego meczu nie powinno się tłumaczyć, ale początek nie zapowiadał tego, że przyjechaliśmy przegrać tak wysoko - komentował trener Grzegorz Nowak.

LDJ: Viktoria Świebodzice - Chrobry Głogów 0:6 (0:4)
Bramki (Chrobry):
Dawid Skiba 15, Szymon Gil 32, 50, 52, Dominik Nawrot 35, Igor Łuszczewski 44.
Chrobry: Paluch - Skiba, Żołądziewski, Kotyla, Flis, Łuszczwski, Michałowicz, Gil, Sędziński, Nawrot, Filipowicz. W drugie połowie zagrali: Mróz, Prychod, Dybizbański, Kukułka, Susfał, Kierkiewicz.
Paweł Rząsa, trener: Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Posiadaliśmy przewagę w całym spotkaniu, o czym świadczy wysoki wyniki. Cieszę się, że pomimo znaczącej przewagi w bramkach nasz zespół grał na dobrym poziomie do ostatnich minut. Na pochwałę zasłużył cały zespół.

LDJM: Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 10:0 (5:0)
Chrobry:
Mazan - Filipiak, Pietrzczyk, Bielecki, Jóźwiak, Paszek, Nowak, Turański, Szymański, Krawczyk, Wojtaszek. Rezerwowi: Glinecki, Krawszuk, Szeibe, Marut, Kusy, Pankowski.
Grzegorz Nowak, trener: Wyniku tego meczu nie powinno się tłumaczyć, ale początek nie zapowiadał tego, że przyjechaliśmy przegrać tak wysoko. Pierwsze piętnaście minut wyglądało dobrze. Utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sytuacje. Zabrakło tylko chłodnej głowy w grze i nie było wykończenia.  Z każdą kolejną minutą to Śląsk zaczął przebywać coraz dłużej na naszej połowie i wypracował sobie dominację. Bramki, które padły w pierwszej połowie po błędach indywidualnych, trochę przygasiły chłopaków. Dziękuję im jednak za walkę, bo grali do samego końca. Na pewno swoją postawą nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Śląskowi gratuluję.