POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest29.03.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Brazylijczyk przeciwko Chrobremu

09.11.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Ważna zamiana w szeregach najbliższego rywala Chrobrego Głogów. Chojniczanka Chojnice do sobotniego meczu przystąpi z nowym trenerem. Drużynę na głogowskim stadionie poprowadzi nie Maciej Bartoszek, a Hermes Neves Soares, czyli po prostu znany z łącznie ponad dwustu występów na poziomie ekstraklasy Brazylijczyk z polskim obywatelstwem "Hermes". 

Chojniczanka w tabeli zajmuje bardzo wysokie 2 miejsce i teoretycznie ostatniego, czego można spodziewać się po takim zespole jest zmiana na trenerskim stanowisku. Sytuacja jest jednak podobna do tej z Sosnowca. Zagłębie rozstało się wcześniej z Jackiem Magierą, który otrzymał ofertę pracy w Legii Warszawa. Od jakiegoś czasu do Korony Kielce był przymierzany natomiast Maciej Bartoszek. Początkowo nic z tego nie wychodziło, lecz teraz kluby doszły do porozumienia w sprawie jego odejścia z Chojnic. Zastąpi go dotychczasowy asystent, wspomniany Hermes. 

Taki los w tym sezonie spotyka więc zespoły z czuba tabeli, bo mowa o pierwszym wówczas Zagłębia, a teraz o drugiej Chojniczance. Zagłębie po tej zmianie początkowo nie mogło dojść do siebie (3 kolejne mecze bez zwycięstwa), z czasem zaczynało być lepiej, jednak dziś sosnowiczanie zajmują już nie pierwsze, a trzecie miejsce. Zobaczymy jak takie perturbacje wpłyną na "Chojnę". Do tej pory Chojniczanka ma tylko jedną porażkę na koncie, najmniej spośród całego pierwszoligowego grona. 

Sobotni mecz z wiceliderem rozpocznie się o godz. 16.00. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#