POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

70 lat Famaby. Od zawsze przy ChG

15.11.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dzisiejszą uroczystością firma E-Towers Famaba podsumowała rocznicę swojego 70-lecia. Wspominamy o tym, bo to wieloletni sponsor Chrobrego i zakład, który mocno zakorzenił się w historii miasta i głogowskiego klubu.

Famaba była obecna przy Chrobrym jeszcze w tamtym tysiącleciu, co dokumentuje jedno z ostatnio zdobytych zdjęć z końcówki lat 70-tych. 
 

Przede wszystkim była podłożem do oficjalnego powstania MZKS-u Chrobry. W 1947 roku przy dziś Famabie, a wtedy Stoczni powstał Robotniczy Klub Sportowy Stocznia. Stał się  właśnie jednym z tych podmiotów, które z czasem połączyły siły, by stworzyć jednego, mocnego Chrobrego. 

Z uwagi na wcześniejsze i trwające po dziś dzień partnerstwo, E-Towers i Chrobry niedawno wspólnie udokumentowały swoje 70-lecie poprzez realizację dwóch dużych bilbordów na terenie miasta. Sfinansowane przez Famabę bilbordy od kilku miesięcy widoczne są na fragmencie murów obronnych przy Starym Mieście. 

Chrobry Głogów S.A. gratuluje firmie E-Towers Famaba tylu lat działaności i bogatej tradycji. Dziękujemy za dotychczasową, owocną współpracę i życzymy sukcesów. 

Tagi

e-towers famaba    famaba    jubileusz    sponsor   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#