POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Hudyma i Murawski odchodzą, Szymański szuka

09.12.2016 Autor: ŁJ Źródło: własne


Skrócony kontrakt Volodymyra Hudymy, wcześniejszy koniec wypożyczenia Sebastiana Murawskiego i wolna ręka w poszukiwaniu nowego klubu dla Karola Szymańskiego (na zdjęciu). To pierwsze kadrowe decyzje w Chrobrym po rundzie jesiennej. 

Hudyma w Głogowie był od początku 2015 roku. W pierwszej rundzie zdobył 3 bramki, ale później zaczęły się jego zdrowotne problemy. W efekcie ukraiński pomocnik w 2016 roku na boisku pokazał się tylko 6-krotnie. Jedynie wiosną, bo jesienią - lecząc kontuzję - nie rozegrał ani jednego spotkania. 

Nieco później, bo w połowie 2015 roku do Chrobrego trafił Karol Szymański. Wydawało się, że będzie tym numerem dwa tuż po Sławomirze Janickim, lecz zdołał wywalczyć sobie miejsce w jedenastce, choć zrywami. W zakończonej rundzie 8-krotnie stanął między słupkami, czyli częściej niż wiosną, jednak trenerzy zdecydowali, że może zmienić otoczenie. 23-letni bramkarz będzie szukał nowego klubu. 

Za to Sebastian Murawski został wypożyczony z Pogoni Szczecin przed obecnym sezonem. Umowa obowiązywała na rok, ale zdecydowano o jej wcześniejszym zakończeniu, dlatego 22-letni obrońca z 6 występami w pierwszej lidze wraca do Szczecina.
 
Życzymy powodzenia.  

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#