Dzisiaj jest24.01.2022

ChG II: jak w 1 Lidze, gol w 90 minucie

19.03.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

W pierwszym po zimie meczu 4 Ligi drugi Chrobry pokonał Stal Chocianów 2:1. Co ciekawe, było niemal tak, jak we wczorajszym spotkaniu 1 Ligi. Głogowianie przegrywali 0:1, by dzięki golom w 81 i drugiej minucie doliczonego czasu gry zapewnić sobie komplet punktów.

Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy po długiej kontuzji na boisku pojawił się Damian Sędziak. Było też kilku innych zawodników z kadry pierwszej drużyny, lecz długo nie miało to przełożenia na wynik. W 50 minucie Stal wyszła nawet na prowadzenie, a bramkę zdobył Radaosław Czerep. Końcówka należała jednak do Chrobrego. W 81 minucie wyrównał Michał Borecki i wtedy pomarańczowo-czarni poszli za ciosem. Ten ostateczny zadał już po 90 minucie Michał Pawlik.

CHROBRY II GŁOGÓW - STAL CHOCIANÓW 2:1 (0:0)
0:1 Czerep 50
1:1 Borecki 81
2:1 Pawlik 90

CHROBRY II: Makuchowski - Michalski (80 Prychod), Wawszczyk, Dobrakowski, Machaj B., Szczepaniak (46 Suchora), Pawlik, Borecki, Serweta, Sędziak (46 Łuszczewski), Obiała (80 Małucki).

STAL: Czarnecki - Kucy, Sałata, Rogalski, Różycki, Czerep (90 Iwańczyk), Bartuzel, Otocki, Burda R. (86 Burda S.), Sołtys (65 Podziewski), Kozak.

ŻÓŁTE KARTKI: Serweta - Otocki, Sołtys.