POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Janicki i Sędziak w ChG do 2019

02.06.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów przedłużył o dwa lata kontrakty z dwójką swoich zawodników, będących tu jednymi z najdłużej - Sławomirem Janickiem oraz Damianem Sędziakiem. Nowe umowy obowiązują do czerwca 2019 roku. 

Obaj do Chrobrego przychodzili w sezonie 2012/13 roku, ale o kilka miesięcy wcześniej, bo już na początku rozgrywek, Sędziak. Obaj długo byli też podstawowymi zawodnikami drużyny, z którą wywalczyli awans do pierwszej ligi. I obaj zaliczyli podobną ilość występów w tym sezonie - po kilkanaście, 11 w przypadku Janickiego i 14 Sędziaka. 

Rywalizacja w bramce była zacięta, więc w całym sezonie między słupkami stało głównie trzech golkiperów. Jesienią Janicki bronił na zmianę z Karolem Szymańskim, wiosną pewniakiem był Anatoli Gospodinov, lecz na przedostatnie spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec na swoje miejsce powrócił "Janik" i zebrał dobre recenzje. 

Inna sytuacja jest w przypadku Sędziaka, który doznał poważnej kontuzji i stąd jedyne 14 gier. Zerwał więzadło krzyżowe i przeszedł operację, co zabrało mu kilka miesięcy. Wrócił z końcem marca, by już w maju zdobyć dwie bramki. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#