POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Prezydent spotkał się z juniorami

28.06.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


Prezydent miasta Głogowa spotkał się dziś w głogowskim ratuszu z juniorskim Chrobrym Głogów. Prezydent Rafael Rokaszewicz osobiście pogratulował młodzieży Chrobrego sukcesu, awansu do Centralnej Ligi Juniorów - największego w młodzieżowych dziejach klubu.

- Sala rajców to najważniejsze miejsce w ratuszu, tam podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące spraw miasta, więc tak istotne wydarzenie dla klubu wymaga obecności właśnie tutaj - mówił prezydent Rafael Rokaszewicz. 

Prezydent podkreślił, że wiąże z tym wydarzeniem nadzieję na grę naszej młodzieży w pierwszej drużynie Chrobrego Głogów.
- Na tym sukcesie nie musi się skończyć. Tak naprawdę to może być dopiero początek trudnej drogi. Wszystko zależy od was i od waszej pracy - dopowiadał dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs.

Poza drużyną, do ratusza zaproszono koordynatora grup młodzieżowych w Chrobrym Grzegorza Nowaka i dyrektora ds. sportowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jarosława Wielgusa. To właśnie utworzenie SMS-u na bazie współpracy klubu z siecią Certus zaowocowało podniesieniem możliwości szkoleniowych i co za tym idzie efektami. 
- Harujemy jak woły. Po osiem treningów tygodniowo, do tego sparingi i mecze ligowe. Jedyny wolny okres mamy może jedynie z końcem roku. To przynosi efekty - podkreślał te możliwości trener juniorskiej drużyny Paweł Rząsa. 
 
- Dziękujemy za wsparcie sportu. Teraz miasto ma szansę pokazać się w dużych aglomeracjach. Cel, który sobie obraliśmy dwa lata temu przy tworzeniu szkoły, to gra tych chłopaków w pierwszym zespole. Jego realizacja jest jeszcze przed nami - mówił Jarosław Wielgus.  
 
 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

Tagi

glogow    juniorzy    prezydent   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#