POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Drugi tydzień przygotowań

03.07.2017 Autor: ŁJ Źródło: Słowo Sportowe


Poniedziałkowe dwa treningi, pierwszy w siłowni, a popołudniowy na boisku, rozpoczęły drugi tydzień przygotowań do sezonu.

Ten tydzień będzie o wiele bardziej intensywny. Poza zaplanowanymi siedmioma jednostkami treningowymi (biegowymi, siłowymi i typowo piłkarskimi), zespół rozegra dwa mecze sparingowe. Pierwszy w środę. Tego dnia o godz. 16.00 głogowianie podejmą beniaminka drugiej ligi czeskiej Olympię Hradec Kralove. Będzie to zarazem jedyny test rozegrany w Głogowie i tak naprawdę pierwsza okazja, by przyjrzeć się pracy trenera Grzegorza Nicińskiego czy możliwościom nowego zawodnika, którym na razie jest Robert Mandrysz z Drutex-Bytovii. Plus wracającej z wypożyczeń młodzieży. 

Kolejny sprawdzian w sobotę z Cracovią. Bardzo poważny, bo tak wygląda zatrudnienie w roli trenera Pasów Michała Probierze i jego przebudowa zespołu. Krakowianie powinni zagrać w składzie m.in. z Szymonem Drewniakiem, byłym graczem ChG, teraz zakontraktowanym na trzy lata właśnie w Cracovii. Spotkanie z 14 zespołem Lotto Ekstraklasy poprzedniego sezonu zaplanowano na godz. 11.00 w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie drużyna Probierza będzie przebywać na obozie. 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#