POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Jakub Wolny o sytuacji Piotrowskiego

23.07.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kilka dni temu informowaliśmy o Kamilu Piotrowskim, który z sukcesem przeszedł przez program Nike The Chance. Został jednym z dwóch najlepszych młodych zawodników całego cyklu i teraz pojedzie do Barcelony rywalizować z piłkarzami innych krajów świata. Kibiców zaczęło więc dziwić to, dlaczego już nie pojawia się w pierwszej drużynie. Są młodsi Łukasz Kuczer czy Piotr Niewieściuk, a nie ma w zespole 20-letniego Piotrowskiego. Dodatkowo, sam zawodnik udzielił wypowiedzi, poprzez którą krytycznie odniósł się do trenerów - według piłkarza niedających mu szans za słabsze warunki fizyczne. Sytuację skomentował Jakub Wolny (na zdjęciu) - jeden z trenerów drugoligowca.

- Dziwi zarzut o patrzenie na niski wzrost, bo ten nikomu nie przeszkadzał w momencie, gdy Kamila zapraszaliśmy najpierw na treningi pierwszej drużyny, a następnie włączaliśmy go do kadry meczowej - powiedział trener asystent Chrobrego Jakub Wolny. - Dwa lata temu nie zwracano uwagi na jego warunki, a teraz nagle tak - to nie trzyma się ładu. Kamil wspomina też o tym, że nie dostawał szans. Przeciwnie. Jak na kilkunastoletniego chłopaka miał ich sporo. Nawet w momencie, gdy opuszczał treningi i w ogóle tego nie usprawiedliwiał, był traktowany ulgowo.

Będący wychowankiem Chrobrego Kamil Piotrowski w czołowej ekipie zadebiutował z początkiem poprzedniego sezonu, w meczu Pucharu Polski z Czarnymi Żagań. Później zagrał jeszcze raz w lidze i nagle został odsunięty od zespołu. Od tego momentu grał przeważnie w rezerwach.
- Z Kamila zrezygnowaliśmy nie ze względów sportowych, tylko pozasportowych. Takich, za które nie miałby racji bytu w szatni żadnego klubu, Ani drugiej ligi ani tym bardziej wyższej. Więcej powiedzieć nie mogę, bo pewne rzeczy nie powinny wyjść poza szatnię - zakończył Jakub Wolny.

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#