Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: u siebie niepokonani

24.09.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugi Chrobry do swojego konta w Sport-Track 4 Lidze dopisuje trzy punkty i u siebie pozostaje niepokonany. Dziś 2:1 z Orlą Wąsosz.

W 27 minucie Orla objęła prowadzenie, przy czym wściekły był na siebie pewnie Adam Makuchowski. Naciskany przez rywala wybił piłkę przed siebie, do innego rywala - Krzysztofa Kendzi, a ten trafił na 0:1. Głogowianie szybko zdołali odpowiedzieć. W 32 minucie wyrównał Dawid Świdwa. Do Chrobrego należał też początek drugiej odsłony, bo w 51 minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Obiała. Ten sam zawodnik już w doliczonym czasie gry w ciągu kilkudziesięciu sekund zobaczył dwie żółte kartki i opuścił plac gry. To efekt decyzji sędziego o przyznaniu jedenastki po faulu na Konradzie Węglarzu. Orla swojej szansy jednak nie wykorzystała. Krzysztof Kendzia nie zdobył swojego drugiego gola, choć było blisko. Piłka odbiła się od poprzeczki, potem od linii i wyszła w pole.

Chrobry po tym zwycięstwie ma 10 punktów i 8 miejsce w tabeli.

CHROBRY II GŁOGÓW - ORLA WĄSOSZ 2:1 (1:1)
0:1 Kendzia 28
1:1 Świdwa 33
2:1 Obiała 52
W 90 minucie Krzysztof Kendzia (Orla) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny)

CHROBRY II: Makuchowski - Żak, Pietrzczyk, Świdwa (70 Glinecki), Bednarski, Obiała, Małucki, Kona, Filipowicz, Serweta, Waleński.

ORLA: Michałowicz - Makieła, Koroś, Gęstwa (88 Srebniak), Stuczyk, Węglarz, Bojanowski (86 Śmigielski), Jurga (78 Kauch), Kendzia, Moskwa (86 Kacprzak), Pukała (72 Gąsiorowski).

ŻÓŁTE KARTKI: Serweta - Węglarz.

CZERWONE KARTKI: Obiała 90 (Chrobry II - za drugą żółtą).